| kasapelkspkasapel a întrebat:

Salut, crema depilatoare indeseste parul? creste mai mare decat inainte de epilat?

multumesc,

Răspuns Câştigător
| cristine91 a răspuns:

Nu creste mai mare decat era inainte de epilat, doar devine firul de par poate un pic mai gros decat inainte si nici nu se indeseste, eu una ma fac cu lama si nu am nicio treaba. Chiar am unele zone in care nu imi creste deloc parul, pot spune ca e cam la fel ca inainte. Sper sa te ajute raspunsul.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu creste mai mare ca inainte de epilat

| gabriela10 a răspuns:

Nu-ti recomand crema epilatoare...eu am folosit-o mult timp sa-mi iau mustata si sincer am avut impresia ca e prea deasa. Acum mi-o iau cu ceara si chiar se observa diferenta, parca s-a mai rarit.

| kasapelkspkasapel explică (pentru gabriela10):

Eu sunt baiat. si nu stau de acum sa ma dau cu ceara laughing, si nici nu ma intereseaza daca se vad firicele, doar sa nu creasca mai mare, mersi de raspuns

| Kasia a răspuns:

Da pentru ca nu il trage din radacina ci doar il topeste

| LoriLoL a răspuns:

Iti recomand epilarea cu ceara calda.subtiaza si se rareste firul de par. dureaza 3 sapt.

Răspuns utilizator avertizat
| ELY098723456778990 a răspuns:

Cu crema depilatoare parul nu creste la fel de repede decat cu lame.Dar eu iti dau un blog care sper sa te ajute
http://www.clickpentrufemei.ro/......_2133.html

| WolfyDydi a răspuns:

Nup