| BountyWG a întrebat:

As vrea sa fac o pagina fan a lui Codrin Badea(Satana).Cum sa se numeasca?: SatanaPC.Fan sau Satana Cartoons Sau Satana Games?

Răspuns Câştigător
| MarryBlake a răspuns:

Salut! Cred ca Satana Cartoons... daca vor fi numai jocuri(Satana Games)

7 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

De ce? Crezi că are cineva nevoie de asta?

| BountyWG explică (pentru Wøodenpints):

Daca nu ai ce face pa.Nici nu ma cunosti eu sunt prieten cu el si mi.a dat permisiunea asa ca PAS

| Wøodenpints a răspuns (pentru BountyWG):

Chiar nu-mi pasă. Da să faci o pagină fan, mi se pare o idee imbecilă.

| BountyWG explică (pentru Wøodenpints):

Imbecila esti tu.Nu fac pagina fan

| HardCore7750 a răspuns:

Cum iti place si sa se potriveasca de ce postezi.

| Clauvdgg a răspuns:

Bradea*
SatanaPC.Fan

| LexusBianca a răspuns:

Daca tot vrei sa faci o pagina ar trebui sa stii ca de fapt il cheama Bradea.