| AnonimAnonimAnonimQnomin a întrebat:

Salut TPU! Azi am trecut prin fata sectiei de politie si am tipat tare: "M**e Garda!". Era un vers dintr-o piesa. Nici nu am realizat ca sunt in fata sectiei. As fi putut sa iau amenda pentru ce am zis? (Nu am luat din fericire). Daca as fi luat, cat ar fi trebuit sa platesc?

2 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Ce te mai intereseaza daca nu te-a prins nimeni? laughing mai bine nu vrei sa aflii

| AnonimAnonimAnonimQnomin explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Eram doar curios daca poti primii amenda.