| AdelaPopescu a întrebat:

Salut, TPU. Azi dimineata cand m-am trezit am vazut o lumina mare alba. Apoi a iesit ceva din ea, nu-mi dau seama daca un duh sau vreun extraterestru ceva. Mi-a facut semn ca si cum m-ar chema la el. Apoi subit a disparut. Apoi in cursul zilei de azi s-au mai intamplat ceva chestii ciudate. Am vazut o urechelnita fix pe masa. A murit subit doar uitandu-ma la ea. Cand am mers pe strada aveam vreo 50 de umbre. Toata ziua am auzit voci, soapte, clopote si alte zgomote, fara sa-mi dau seama de unde vin. Oare sunt posedata? Sau c vrea sa insemne acest lucru. o veni apocalipsa?

Răspuns Câştigător
| DenisaAbdn a răspuns:

Lumina mare alba - era nava mama. Au venit sa te ia. Dar s-au razgandit.

Cele 50 de umbre - erau negre si respirau greu? erau dementorii, ma...

Voci, soapte si clopote - nu esti posedata si nu vine apocalipsa. Ai altceva, dar nu stiu daca se trateaza.

Sper ca te-am lamurit, funda? laughing

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu mai pune intrebari in bataia de joc! Altii iti dau din timpul lor, ca sa te ajute, iar tu de fapt n-ai nevoie de nici un ajutor. Doar iti bati joc de ei. E frumos? Ti se pare normal?!
Maturizeaza-te! Ai 23 de ani si ma astept la mai mult de la tine.
Numai bine!

| gigiro a răspuns:

Ori vizionezi prea multe filme de groaza, ori esti prea obosita ori, cum a zis colegul. A fi posedat, nu inseamna ca-ti moare subit urechelnita pe masa.

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

De cand e la moda sa fii posedat? S-au sa te consideri posedat? Bah oameni buni, puteti fi posedati si de spiritul craciunului! Maturizati-va.

| AdelaPopescu explică:

Of of of.sunt si altii care fac aici pe TPU caterinca enorma si nimeni nu-i critica sau cel putin nu asa ca pe mine laughing ce interesant. fetelor, dar nu va obliga nimeni sa ma ajutati si nici sa intrati zilnic pe contul meu.ati devenit obsedate, imi verificati intrebarile, vedeti-va de viata voastra sau si a altora daca va place, dar pe mine doar lasati-ma in pace si pur si simplu nu ma mai bagati in seama. Dar nu ma mai "ajutati" atat(ca sa folosesc cuvantul folosit de voi.) ignorati-ma si in felul asta poate va ajutati pe voi, nu va mai pierdeti din timpul pretios lasand comentarii aiurea. Nu va suparati pe mine daca am imaginatie.

Duchess, uite chiar iti dau funda ca sa vezi ca ma doare la 15 metri si de funde si de comentariile tale. :-)

| KidduHerexD a răspuns:

Wow!
incearca sa te rogi mai mult si sa dormi mai mult
in timpul scolii sau oriunde poarta o cruciulita te va ajuta!
chestia cu insecta este probabil din cauza ca a stat foarte mult in acea incapere si nu a mai putut trai de obicei asa se intampla la insecte!
chestia cu 50 de umbre... te-ai uitat sigur in spatele si in jurul tau?
zgomotele sunt din cauza tulburarilor mentale(stresul) asa ca incearca macar vrea 2 zile sa nu mai apelezi la calculator dar nici la tv!
nu ai cum sa fii posedata totul este in mintea ta dumnezeu nu vrea asta si sa stii ca am invatat cand am fost in a-6-7-8 sau a 5-ea la religie ca daca esti botezat diavolul nu se atinge de tine!
apocalipsa nu are cum sa vina doar dumnezeu stie cand va fi nu te speria!
dar chestia cu lumina alba nu stiu cum sa o explic poate ca ea chiar a fost un semn de la dumnezeu poate sa ai grija de tine sa nu patesti ceva sau o sa ai numai lucruri bune toate dorintele ti-se vor indeplini!
incearca sa nu te mai uiti la filme de groaza, tv si calculator!
uite id meu:
im_a_girl_gang
daca e ceva contacteaza-ma oricand si te rog ascultama iti vei reveni!
succes bye!

| Pământul a răspuns:

Inseamna ca vreau si eu ce ai fumat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Woaw chiar este ciudat, sti lucrui de aste se intampla, nu zic ca esti posedata, de fapt nu esti, nu ti se intampla lucruri de aste, dar ai grija! Sa sti ca exista lucruri paranormale, este o prezenta, dar ar trebui sa contactezi un medium, deoarece daca sti sigura ca ti se intampla si nu imaginatia iti joaaca feste, ei bine treaba este serioasa!

Te descuri tu, du-te la biserica si intreaba daca nu poti cu mediumul, roaga-te, vorbeste cu cea mai apropiata persoana nu te inchide in tine!happy

Pa, pa.