| stefanfanu a întrebat:

Cainele meu e bolnav.Are burta extrem de umflata zici ca mai are putin si explodeaza si nu exagerez cand spun asta.De 3-4 zile numai mananca nimic iar de baut abia mai bea.Ce poate avea? Precizez ca este batran, are 11 ani.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O tumoare, cancer

| darrio2007 a răspuns:

Cu sfaturi de la TPU nu il faci bine. Fugi cu el la veterinar.

| William a răspuns:

Nu stiu ce are dar iti garantez ca nu mai scapa.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Du-l de urgență, ca să i se facă o ecografie, la un cabinet veterinar. De urgență, băiatule. Măcar să i se dea un tratament.