| F4T4L a întrebat:

Care e mai bun dupa parerea voastra Samsung galaxy mini 2, Samsung galaxy xcover, Samsung galaxy s3 mini sau Samsung galaxy ace?

Răspuns Câştigător
| EugenRomaniuc a răspuns:

Alege S3 mini, e tanar, stie de toate.
Personal detin X-Cover deoarece nu tin la lucruri iar asta-i ceea ce am nevoie =D

1 răspuns:
| Mihai_Alexandru_Anca_1957 a răspuns:

Samsung galaxy ace, iti recomand deoarece am avut un Samsung salaxy mini 1 si are foarte multe defecte (incarcare grea, android DOAR 2.2.1 si se inchid, se sterg unele aplicatii cand le utilizezi sau definitiv din telefon fara sa fii de acord) deci eu nu recomand samung galaxy mini 1 sau 2 cu SAMSUNG GALAXY ACE (pret bun, camera foto buna)