| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai ciudate videoclipuri pe care le-ați vazut (creepy, videoclipuri scârboase, etc...)?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciunul. Nu vad scopul sa ma uit la asa ceva.

| Celcestietot a răspuns:

Nici nu as putea să enumăr videoclipurile creepy, căci sunt cu nemiluita. Dacă îți dau unele calumea, s-ar putea sa îmi fie șters răspunsul, așa că o să îți dau două ușoare.

https://youtu.be/eeEBdmB5i3I

https://youtu.be/ZHZBbSij6d8

| SG1995 a răspuns:

2 cups one girl, n-am văzut nimic mai ciudat decât asta

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O fetiță care făcea sx oral unui câine. BDSM cu copii ce plangeau

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Unde il pot gasi? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu știu boss, eu l-am găsit pe un forum onion, "hurtmeh" dar e închis, sau a dat buzna FBI-ul peste ei laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Boss? ce puii mei...sunt fată

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Acum are sens totul, se vede. Stai liniștită că nu te consider altcumva.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Adica dupa nume nu ti-ai dat seama?