| GabriellaNH a întrebat:

Ce părere aveți despre fetele care fac videoclipuri scarboase,dar nu le postează nicăieri, le trimit doar la baieti?

9 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Am destule poze de genu,video-uri si intregi filmari, is frumoase si ok de uramrit in momentele cand prietena nu e alaturi. Depinde foarte mult cui dai acele filmari, am filmari cu fete care numai vb cu ele acum, si sunt certat, poze indecente, si asa mai departe.Insa tot la mine au ramas si raman!

| corbulalbrosu a răspuns:

Fac cea mai mare greseala a vietii lor. Si asta NU datorita faptului ca "se produc" in acele videoclipuri, ci datorita faptului ca se expun in mod inutil unui posibil santaj. Nu le-ar strica sa procedeze cu mai mult discernamant si ratiune in tot ceea ce fac pentru a nu suferi ulterior. big grin

| pufulescu a răspuns:

Vreau sa vad si eu astfel de clipuri!

| Mussette a răspuns:

Ca sunt imature si inconstiente de riscul la care se expun. Incercand sa atarga atentia unuia sau altuia, se pot trezi santajate sau cu filmuletul trimis mai departe pentru amuzamant.

Răspuns utilizator avertizat
| madaly a răspuns:

Depinde ce intelegi prin "scarbos" si depinde cine sunt baietii carora le trimit astfel de videoclipuri, dar daca vorbim la plural e clar ca nu se refera la iubitul lor, ceea ce mi se pare putin deplasat.

| GabriellaNH explică:

Pai de ex daca ii trimit unui baiat un video in care ma masturbez cu degetul are ceva?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru GabriellaNH):

Daca nu ti se poate distinge fizionomia fetei, deci nu poti fi recunoscuta ca fiind tu in videoclipul respectiv, atunci ii poti trimite fara nicio teama oricate "productii" de acest gen doresti tu sau el.

| GabriellaNH explică:

Pai fara sa mi se vadă fata.