| anonim_4396 a întrebat:

Ce-ați zice de un grup unde putem socializa în afara TPU?
Sunteți toți invitați: http://discord.gg/wCcVQsY

27 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Iar chat ul cultural super amuzant și interactiv al lui Ray?

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Gresit,este chatul tuturor nu al meu

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Ce frumos evoluezi.
Mai ții minte când băteai cu pumnul în piept ca, citez: "e chat ul meu, eu l am făcut, eu sunt Dumnezeu, cui nu i convine sa iasă"?

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Obsesiile se referă la anumite gânduri, imagini sau idei care apar în minte în mod intruziv (adică nedorit, pe neașteptate sau împotriva voinței noastre) și care provoacă niște emoții neplăcute foarte intense (de exemplu, o mare teamă sau o vinovăție cumplită);
Compulsiile se referă la o serie de acte mentale sau comportamente care sunt realizate într-un mod ritualizat (adică, sunt repetate fără abatere de un anumit număr de ori, sau mereu într-o anumită formulă, sau mereu în anumite locuri), în mod intenționat, deoarece ele au capacitatea de a reduce teama pe care o provoacă obsesiil

http://www.tratamentanxietate.ro/obsesii-compulsii/

https://gandireclara.ro/poti-sa-faci-o-obsesie-pentru-o-persoana/
https://familist.ro/obsesia-pentru-o-persoana-nu-e-dragoste

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Iar ai luat o pe aratura?

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Omule ce tot vrei cu mine? de ce mai vorbesti cu mine?

| Vikaa a răspuns (pentru whatevernvm):

Mie mi-a dat ignore Ray asta; c offfff

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru Vikaa):

Și mie. Ce liniște e fără el... laughing
@Ray hai mă nu o lua personal.

| acerr a răspuns (pentru whatevernvm):

Lol

| RAY a răspuns:

Ma mir cum stiu unele persoane sa faca pe victima apoi se plang pe TPU ca ce lume rea, ipocrita exista, uni se mai si mira cum de sunt ignoranti dupa ce judeca un necunoscut si il jignesc in toate felurile o ipocrizie totala

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Observ că în ziua de azi toată lumea e indiferentă. Bine, să nu generalizăm. Aproapte toți sunt doar preocupați cu treburile lor și se „folosesc" de „oamenii cu suflet bun".

Rar „oameni cu suflet bun" în ziua de azi, iar aproape toți suferă din cauza „indiferenților".

Dacă ești „prea bun" cu lumea, nu e bine, că suferi! Dacă ești prea „indiferent", nici așa nu-i bine. Mereu are cineva de comentat. Pentru cei mai „sensibili", e greu să-i ignore. Deci ești mai „fericit" dacă-i tratezi pe toți cu indiferență?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce e pe TPU sa ramana pe TPU big grin

| LPCTSTR a răspuns (pentru DoarBogdan):

Hai să nu.
Mai vrem și noi să comunicăm în real-time, nu doar din 2 in 2 ore cand isi gaseste serviciul de notificari sa meargawinking

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Si tu esti prezent acolo desi ai ramas si pe TPU, nu va rapeste nimeni acolo

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Iar mă? sad S-au creat atâtea care au fost șterse...nici nu știu dacă să vin sau nu, cu discordul mi-am pierdut o vară și nervi.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Update: Am încercat să intru, dar cred că m-ați dat afară. Gata. Puteți să-mi ziceți oricât de el, nu mai vin. Transmiteții please lui ray din partea mea sănătate și mult noroc, sau ghinion? Nu, lasă, nimic. Mi-a dat ignore deoarece am stat vara pe discord? Nice. @Ray dap, am fost mai enervantă în ultima vreme deoarece aveam de gând să mă detașez o leacă de 'net și încercam să fac lumea să îmi spună „ieși, gata, pleacă", dar tu ai luat-o prea personal. Your bisnis. Cheers!

| LPCTSTR a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Imi pare rau pentru tine... ce să zic, te înțeleg.

| acerr a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Sunt doar eu cred, nu vad oameni, doar jocuri fara sens

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Iar începe ray
acum 2 ore | RAYa răspuns:
Ma mir cum stiu unele persoane sa faca pe victima apoi se plang pe TPU ca ce lume rea, ipocrita exista, uni se mai si mira cum de sunt ignoranti dupa ce judeca un necunoscut si il jignesc in toate felurile o ipocrizie totala

Cine a făcut pe victima? Mai lasă-mă. Dar ce mai caut eu aici? Habar nu am. Mi-am pierdut o vară pe un site doar cu 90% de oameni stil ray. Unde m-am plâns eu că e „o lume ipocrita"?
Vă pup, pa! Plec!

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Aș avea eu mai multe de zis, dar dam nu risc

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Nu mă refeream la tine, @ray! Dar tu le iei prea personal, mr! Am cunoscut câțiva oameni de ăștea care s-au folosit de alte persoane. Dar eu ți-am zis... tongue cu ce mă victimizez? Asta nu e victimizare!

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Nu mai repet odată
„să nu generalizăm"
Dar unde am scris eu „ray" în întrebarea aia?
Nu, se, referea, la, tine! Punct, pa!
Scuze

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

big grin n-am terminat de scris
scuze @CookieDog dar nenea e pus pe ceartă cred
Hai să-mi cer scuze și @ray să nu zici că-s nu știu cum.

| acerr a răspuns:

Hai,poti face. unde?

| acerr a răspuns:

M,am inregsitarat si eu si tot incarca ..nu stiu daca functionweza

| acerr a răspuns:

Aici nu se poate nimic si sunt doar eu