| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU.
Ce credeti?
Dorian Popa a bagat steroizi la viata lui?

20 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai omul a zis ca baga, nu trebuie sa credem noi

| mihai69 a răspuns:

Ce crezi?
Să mă bată vântu' dacă-mi pasă.

| ReddY25 a răspuns:

Cine?

| Sophieka a răspuns:

De ce te intreseaza viata altora?

De ce iti pierzi timpul si viata urmarind si fiind curios de astfel de personaje precum cel pe care l-ai mentionat?

| Anonim7391 a răspuns (pentru Sophieka):

Nimeni nu te-a intrebat crede-ma

| Sophieka a răspuns (pentru Anonim7391):

Prostia vad ca nu are margini.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, judecand dupa fata rosie si ginecomastie.

| 1234568807 a răspuns:

Muschii aia nu se pot face natural, bineinteles ca e bombardat cu toate chimicalele

| StefanFlorea a răspuns (pentru 1234568807):

Poti avea mult mai multa masa musculara natural decat are Dorian. Pe langa alimentatie, odihna si antrenament, geneticul joaca cel mai important rol

| anonim_4396 explică (pentru StefanFlorea):

In calitate de persoana care are multi ani de sala, inot, fotbal, karate, iti spun ca nu stii ce vorbesti, sunt anumite chestii estetice care te dau de gol daca bagi steroizi, am vazut ca ai multe comentarii unde te dai a tot stiutoare, ma rog, asta e treaba ta.
Steroizii sunt testosteron sintetic, iar contrar parerii majoritatii ei fac foarte mult, te ajuta sa dezvolti forta si masa musculara nult mai repede decat un om care nu foloseste.
Geneticul nu are nimic de a face cu asta, daca vrei discutam separat despre genetic.

| StefanFlorea a răspuns (pentru anonim_4396):

Am spus eu cumva ca nu baga dorian stero? a mentionat chiar el pe un vlog ca baga, am spus ca sunt persoane care arata mai bine ca el fara stero, geneticul cum nu joaca un rol important, pai ce sa faca unu care produce in medie 17 nmol/l testo pe langa unu care ajunge in 30+? plus asa zisele bariere musculare care ii permit acumularea a mai multe celule musculare?

| anonim_4396 explică (pentru StefanFlorea):

Sti cum arata cineva care baga steroizi? la modul general

| StefanFlorea a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu, si daca o luam dupa marimea masei musculare a lui Dorian nu pare ca baga stero, mai mult de 43 nu are in brat, ajungi si la 50 natural happy, eu ma refer strict pe masa musculara pe care o are el

| anonim_4396 explică (pentru StefanFlorea):

Tu crezi ca eu am stat sa masor cu ruleta ca tine bratul lui Dorian Mopa asta?

| StefanFlorea a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, dar iti dai seama foarte usor

| anonim_4396 explică (pentru StefanFlorea):

Cum, din ochi asa ai masurat tu 43?

| IceRope a răspuns:

Cine?

| Nicusor1975 a răspuns:

Buna seara.
Nu imi permit sa il intreb cu toate ca suntem prieteni pe Facebook, DAR ...de bagat nu stiu daca a bagat.Parerea mea este ca BAGA.

| anonimalalala a răspuns:

Suta la suta