| SasaSasa2000 a întrebat:

Salut TPU, ce găsești în meniul de la simigeria pizza Luca care sa nu conțină carne de porc?
Gen covrig cu mac, susan, semințe de floarea soarelui, Luca cu măsline. Dar de exemplu, la Luca picant, cârnăciorul este din carne de pui?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti intreba cand mergi la Luca.

| dullcat a răspuns:

Buna.Daca doresti ceva vegetarian ar trebui sa cumperi produse care au aceasta eticheta.Nu prea poti zice de simigerii ca au astfel de produse vegetariene sau chiar vegane deoarece tot exista contaminare cu produse animale cand sunt facute in spate la bucatarie.