| qwertpro a întrebat:

Salut TPU,ce parere aveti despre acea prietenie in care cei doi prieteni se inteleg perfect cand vine vorba de distrat,se joaca in jocuri si se simt bine,dar cand la unul dintre ei are o problema si se simte oribil, celalalt nici macar nu isi da interesul sa afle ce s-a intimplat si il lasa pe prieten sa faca ce vrea mai departe fiindu-i indiferent de ce are.Inteleg ca cam toate prieteniile la baieti sunt asa, dar voi ce parere aveti?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu sunt toate așa.
Mai caută.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia nu e prietenie adevărată.

| sunset10 a răspuns:

Tu inca mai esti cu prietenul ala? Ti-am ascultat sfatul si am renuntat la "prietena mea cea mai buna" si sincer acum ma simt mult mai bine, trebuia sa ne fi despartit mai repede. Iti sugerez sa faci la fel. :*

| qwertpro explică (pentru sunset10):

O nu, eu cu acea persoana de mult timp nu mai suntem prieteni, de mai bine de un an, si nu regret.A fost o intrebare care nu viza pe nimeni.

| sunset10 a răspuns (pentru qwertpro):

A, pai atunci tot ce pot sa iti zic e ca toti colegii mei din clasa fac la fel. Toti sunt prieteni la catarama si pe la spate se fac in toate felurile si cand unul are o problema brusc toti au planuri. Asta e, nu toti oamenii care vin in viata noastra sunt meniti sa ramana. Sper ca te-am ajutat!

| qwertpro explică (pentru sunset10):

Sunt de acord cu tine, la mine e exact asa, multumesc mult pentru parere!