| JustMe_3798 a întrebat:

Aveti incredere in prieteni? Adica ce credeti despre prietenie? Dati-mi si mie un sfat, eu nu am nici un prieten cu care sa ma inteleg bine, tot timpul ma cert cu fetele, parca ma impac mai bine cu baietii, mentionez ca nu ies cu baieti sau asa ceva, dar pur si simplu ma inteleg mai bine, si toate fetele de la mine din clasa spun ca sunt ciudata, se rad de mine ca am sanii cei mai mici din clasa si mai multe, de asta ew nu imi fac prieteni ca stiu ca o sa ma cert cu toti, vreau si eu un sfat, ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Parerea mea e ca esti o fata normala si ca doar esti cum eram eu acum 2 saptamani cand am mers cu vecina mea (de 25 de ani)spre scoala
mi-a zis asa"mai bine fa-ti prieteni baieti pentru ca ei nu vor fi niciodata invidiosi pe tine"

te intelegi mai bine cu baietii din cauza ca alea sunt niste invidioase

si eu am amice fete

dar cel mai bun prieten al meu e baiat
cu el vorbesc tot!

sa numai ai o parere proasta despre tine
e ceva normal
ai grija:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa aflu si eu un sfat... daca spui la un prieten un secret, si apoi aude o lume intreaga ce faceti/?

| Yoyoooo a răspuns:

Spune-le ca nu conteaza ce ai in san sau altundeva, ci ce ai la mansarda(in creieras)winking