| Veverita a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care cersesc like-uri si comenturi pe facebook? Aveti asemenea experiente?

3 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Sunt de parerea ca oamenii astia vor sa o pateasca. Poate sa fie pacaliti de orice om.Si apropo nu am avut vreo experienta dar nici nu vreau.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

@YoYoBya cum adica o s-o pateasca? Poate doar daca ii lasa comentarii vulgare, ca in rest nu vad ce ar putea pați. bye

| Catherine a răspuns:

Da...oare cine nu are persoane dinastea...sunt stresante dar asta e "be happy"laughing