| 9Pătrățel9Rotund9 a întrebat:

happy Ce parere aveti despre genul de oameni care au o viata atat de plictisitoare ca simt nevoia de a se baga in viata celorlalti?
Astept pareri, poate coincid cu ale melelaughing

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Nu e vorba neaparat de plictiseala, ci mai degraba de lipsa unei educatii. Am vazut ce zici de multe ori si nu doar asta. Stateam in metrou si langa mine se aseaza 2 tipi. Unul din el incepea sa cante manele. Avea peste 20 de ani tipul. E absurd si aiurea. E lipsa de maturitate si de respect.

| vladut91 a răspuns:

Pai, fiecare are viata lui si face cum crede el ca este bine.

Gandeste-te altfel poate acea persoana are o problema sau altceva fiecar isi ascunde problemele si gandurile diferit