| Robii a întrebat:

CE sanse are un elev de nota 9 la cel mai bun liceu din oras, profil mate-info intensiv info. sa aiba un viitor bun. Cat la %?

Răspuns Câştigător
| Yana a răspuns:

Nu exista o modalitate de a calcula acest procentaj pe care il vrei tu. Ceea ce pot sa iti spun eu insa, e ca de obicei elevii care termina un liceu renumit reusesc intr-o oarecare masura in viata. Spun intr-o oarecare masura pentru ca acel viitor mai bun nu tine doar de terminarea unui liceu, ci de multi alti factori. Legat de profil, e unul bun, la care daca te tii putin de treaba si iti place informatica e superbig grin. Poti sa faci multe chestii acum cu informatica, ti se deschid multe usi.

In speranta ca te-am ajutat,

Yana.