| daniel1ft a întrebat:

Cine are niste scuze bune pentru controlori cand nu ai bilet

Răspuns Câştigător
| Mihaigame13 a răspuns:

Te prefaci ca vorbesti la telefon si te plimbi cand vezi ca se apropie controlorul. La mine a mers 80% laughing)

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ti s-a furat portofelul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce scuze prietene, platesti amenda si gata

| RobertMoon a răspuns:

Îi zici ca ai venit din Constanta la o sora si ca nu ai stiut de unde trebuie sa iei calatorie.

| Lawliet14 a răspuns:

Scuze ca in Romania. Eu ti-as da amenda si cu asta basta. Iar daca circuli fara, si eu am facut-o, iti asumi pur si simplu riscul si suporti consecintele cu demnitate chiar daca iti crapa obrazul de rusine. laughing

| miuuuuxd a răspuns:

Vorbeste in alta limba sau spune-le ca ai abonament si l-ai uitat acasa iar apoi iti faci unul ca sa scapi de amenda.