| Anonim1510 a întrebat:

..
Ce vreau sa va spun e ca ieri mi-a expirat abonamentul si am zis sa merg o zi fara abonament ca n-o mai fost controlori de 1 luna si ceva, dar s-a nimerit sa fie controlori...
Dupa ce m-au dat jos din tramvai mi-au cerut acte etc etc si nu aveam si le-am aratat un caiet cu numele si prenumele... prenumele era incomplet era doar o initiala...
Dupa ce le-am dat numele si prenumele incorect.le-am mai dat si majoritatea datelor gresite, ca altii n-o compostat in viata lor un bilet si pe mine ma prinde fix cand imi expira abonamentul
Credeti ca pot lua amenda?

2 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Nu stai linistit, daca nu au datetele tale personale nu ai cum sa iei amenda. Bafta si fii cu ochii in patru data viitoarewinking.

Răspuns utilizator avertizat