| Eastwood a întrebat:

cred ca am un keylogger in pc, imi spuneti o metoda cum as putea sa scap de el in afara sa pun alt windows? Am downloadat ceva si mi-a scris ca Avast-ul la blocat, mai e in pc sau nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista acum trial Zemana Antilogger. Foloseste-l, inlatura tot si blocheaza orice tentativa.

| Eastwood explică (pentru anonim_4396):

Da frate. dar daca il am in pc si pun ala mai raman cu keylogeru?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Merci pentru funda. Cred ca te vei descurca, e simplu. Daca nu, uite aici: http://www.videotutorial.ro/? p=10365

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, Zemana in inlatura daca este. Si pe viitor il blocheaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aflat recent de el. Este mai puternic decit altele.

| Eastwood explică (pentru anonim_4396):

Dar. daca il am inca in pc, cum adica il inlatura. Ma mai poate spiona?

| Eastwood explică (pentru anonim_4396):

?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eastwood):

Stiam ca am raspuns dar iata ca nu l-am putut vedea decit acum.
Programul singur il sterge (ca antivirusul). Nu te mai poate spiona. Acum, in varianta trial face toate scanarile si stergerile (ceri tu din meniu). Apoi, dupa ce expira perioada (15 zile) el ramine ca un paznic sa nu mai intre loggere in calculator. Succes!