| anonim_4396 a întrebat:

Cum a ti petrecut aseară dse revelion? Pină la ce oră? Fetelor ce ținută a ti avut? Cit a ti rezistat pe tocuri(a ti purtat?) Multumesc mult si multă sănătate vă doresc tuturor.

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Te-ai gandit ca poate unele persoane nu s-au dus undeva la o petrecere, ci au stat acasa, singuri, uitati de lume?

6 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Te-a prins noul an la fel de analfabet ca cel vechi. La mulţi ani!

| Elvina a răspuns:

Eu ma simt singura. Cand ti-am dat raspunsul ma gandeam mai degraba la batranii singuri pe care nu ii viziteaza nimeni.

| Elvina a răspuns:

Mersi pentru funda! Nu am mai primit de mult!

| LoveSleep a răspuns:

Am dormit așa bine...