| BRG a întrebat:

Sărut mîna fetelor cum v ati distrat de revelion, a și dansat, v au durut picioarele dacă a-ți avut tocuri? Astept mulllllllllte răspunsuri, funda bineîntelles. Sărut mîna si multă sănătate.

Răspuns Câştigător
| stejara2 a răspuns:

Buna ziua! Multumesc intai de grija ce o porti noua, celor purtatoare de tocuri!
E intr-adevar o problema pentru unele femei, dar eu de revelion, asa cum ti-am spus, am purtat tocuri de 10 cm, am dansat, m-am simtit minunat!
A fost un revelion de vis! De durut nu m-au durut deloc, caci nu mai port tocuri cui! Port ceva mai lejer,, dar in pas cu moda!

3 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Am avut tocuri, am dansat si nu m-au durut picioarele big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am adormit foarte repede de Revelion. Sunt răcită şi de aceea.
Nu am dansat, de dansat pot dansa şi în timpul anului. Cât despre tocuri, ştii părerea mea despre ele.

| Tena a răspuns:

Nu am purtat tocuri, dar, m-am distrat de minune.Cel mai mare cadou de revelion pentru mine a fost ca am putut sa stau cu familia mea.