| marian8709 a întrebat:

Cum faci bani pe net cu viespar?

5 răspunsuri:
| Cherry94 a răspuns:

Indeplinesti taskurile date zilnic de catre ei pe urma le validezi, ei le corecteaza si primesti sau nu bani.

| marian8709 explică (pentru Cherry94):

Am creeat cont... eu nu consider ca este o pierdere de timp,
am vazut multe pareri despre acest proiect, dar eu cred ca merita.
mersi pentru raspuns

| ecks1 a răspuns (pentru marian8709):

Asa am inceput si eu cu intrebari pe TPU. am analizat raspunsurile si m-am apucat de treaba... pana acum sunt multumit, asta plecand de la ideea ca nu ai cum sa te inbogatesti peste noapte

| alitzzy a răspuns:

Salut! Foarte usor. În mare parte cauti chestii pe google si dai like-uri. E mult mai usor decât alte PTC-uri. Înscrieri pe Viespar.ro: http://bit.ly/1pY3oqM

| ilinca132 a răspuns:

Dc nu incerci?