| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot gasi si trimite cerere de prietenie pe Facebook unei fete pe care o cunosc de multi ani, cu care m-am intalnit cu acum cateva zile, dar am uitat sa-i cer numele de facebook. Stiu cum o cheama (prenume+nume de familie) stiu si in ce oras sta (in acelasi judet cu mine), stiu si ca e cu 2 ani mai mare ca mine! Va rog spuneti-mi ce pot face!(de mentionat ca nici id-ul de mess nu-l am).! Vreau sa-mi spuneti cum pot da de facebook-ul ei!

2 răspunsuri:
| heddy10 a răspuns:

Am incercat si sa caut cu nume si prenume. dar o sa intreb pe cineva. mersi oricum

| SimonaQs a răspuns:

Ai incercat sa o cauti cu numele si prenumele ei? Poate poti sa o gasesti asa sau daca cunosti pe cineva care o stie si are fb ei intreaba... Nu am idee happy