| availablehandyman a întrebat:

Deci, vreau sa dau cerere de prietenie unei fete pe facebook, dar nu o gasesc nici cum. stiu cum are fb-ul, dar cand dau la cautare nu o gasesc, a incercat si ea sa imi dea cerere si tot la fel nu ma gaseste, si nu o am la block, si nici ea pe mine. sad Suntem din acelasi oras. Va rog mult sa imi spuneti ce sa fac. sad Dau funda

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Inseamna ca te-a blocat sau ai blocat-o tu si nu mai stiti. Uite-te la persoanele pe care le-ai blocat, la fel si ea.

6 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Dai linkul de la pagina ta de facebook. Cand dai pe profilul tau, iti apare un anumit link, da-i acel link.

| availablehandyman explică (pentru LaLaura):

Ii zice ca e pagina indisponibila sad

| availablehandyman explică (pentru LaLaura):

M-am uitat. si nu e sad si nici ea nu m-a blocat sad

| LaLaura a răspuns (pentru availablehandyman):

Altfel nu are cum. Pagina indisponibila este doar cand si-a inchis pagina de facebook sau esti blocat, altfel nu iti da acesta eroare. O stiu din propria experienta. Nu stiu ce sa spun, eu tind sa cred ca unul dintre voi sunteti blocat.

| availablehandyman explică (pentru LaLaura):

Mersii oricum sad

| LaLaura a răspuns (pentru availablehandyman):

Nu ai pentru ce.

| LaLaura a răspuns (pentru availablehandyman):

Inseamna ca te-a blocat sau ai blocat-o tu si nu mai stiti. Uite-te la persoanele pe care le-ai blocat, la fel si ea.