| paulika95 a întrebat:

Sall...In urma cu cateva zile i-am trimis unei fete pe care nu o cunosc cererea de prietenie pe Facebook, vreau sa o invit in oras la o intalnire, si nu stiu cum sa o fac si sunt si timid in prezenta fetelor.REAMINTESC:NU O CUNOSC, DAR VREAU SA O SCOT IN ORAS...VA MULTUMESC

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MiruD a răspuns:

Pai asteapta mai intai sa o cunosti. Nu o poti invita asa din senin in oras.
Vorbeste cu ea, sa va cunoasteti unul pe altul, si apoi sa avansati.winking