| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa mi sterg intrebari vechi pe care le am pus de multa vreme, si vad ca incă nu sunt sterse, există vreo modalitate de a lua legatura cu cineva un administrator TPU care le poate dezactiva si sterge definitiv, va multumesc si funda raspunsului care mă ajută in rezolvarea problemei. mersi.

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Cristi,scrii la contact si ceri sa tise stearga intrebarile respecte.Ele vor aparea in stanga la,, postari sterse de admin''
Insa tu vrei sa fie sterse definiv.Nu cred sa existe alta metoda, intreab-o totusi pe Cristina!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Asa am facut, aseara am scris un mesaj administratorilor, acum astept sa vad ce decizie au luat. Mersi de sfat.

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Procedezi asa cum le-ai sters si pe celelalte.
Vad ca ai doar o intrebare la profil.
Doar asta la care iti raspund.
O zi buna happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru caramela):

Sarut mina, era vorba de intrebari vechi puse de mine, dar pe vremea aceea nu exista optiunea sterge intrebarea, erau prin 2009/2010. O zi bună.

| aXy99 a răspuns:

De ce vrei sa fie sterse?

| RareşTPUro a răspuns:

Ai in stanga dedesubt de punctaj "Intrebarile mele". Iar acolo sub fiecare intrebare ai incadrat cu rosu "Sterge". Dai click pe "Sterge" si iti va trimite prin e-mail un link ca sa confirmi stergerea intrebarii. Dar atentie: intrebarea nu va fi stearsa, va fi trecuta ca intrebare pusa anonim. Nu se poate sterge definitiv.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

! Daca stergi o intrebare care a primit raspunsuri, aceasta va aparea pe site ca fiind postata de un Anonim si nu va mai fi alocata contului tau!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă respectă regulamentul site-ului, ștergerea lor este imposibilă.