| anonim_4396 a întrebat:

cum va intelege ti cu colegii colegele de muncă? Dar cu seful/șefa? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

In mare parte, da. Cand lucram.
Acum off-topic, frumosi pantofii din poza. tongue

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Mersii, chiar i ti plac?

| OoBunnyoO a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da, si cei cu buline si cei galbeni.

8 răspunsuri:
| Seba2013 a răspuns:

Sunt momente in care da, dar sunt momente in care nu.
Trcem peste, pentru ca nu ne manifestam agresiv.
Daca nu te convine, ne despartim.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din fericire ne intelegem bine, cand avem un pic de timp, discutam pe baza mai multor subiecte, deci nu vorbim numai despre munca.

| dragodana a răspuns:

Salut! Ma inteleg, in general, bine.

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Eu cu colegii ma inteleg bine iar cu seful chiar foarte bine. laughing Ok, nu lucrez in vreo firma ci intr-o pizzerie in Italia.Am invatat ca relatiile intre colegii de munca sa bazeaza pe respect si de acolo toate lucrurile frumoase pornesc. Ne frecventam, iesim foarte des fiind de aceeasi varsta si lucram minunat impreuna. Cu seful ma inteleg bine pentru ca este, practic, inexistent. Eu ii trimit mai multi bani pe luna cu fiecare an ce trece iar el ma lasa sa fac ceea ce imi place. Relatia perfecta!

| FashionKitty a răspuns:

Am observat de la parintii mei ca in unele firme se glumeste foarte mult deci nu toti sunt formali iar unii au chiar prietenii printre colegii de munca si fac iesiri in care nici nu discuta despre munca. Probabil depinde de oameni totusi.

| CleoNd66 a răspuns:

Eu am 15 ani.
Dar pot să-ți spun cum mă înțeleg cu fratele meu.
Bine când nu vorbesc cu el în rest ca șoarecele și pisica. happy