| cristi9595 a întrebat:

Daca ati avea un film/poze indecente (indiferent de mijloacele,prin care ati intrat in posesia lui/lor ),le-ati publica,doar facand rau cuiva,avand in vedere, consecintele multiple pe care le-ati suporta?

Răspuns Câştigător
| MimiMaysa a răspuns:

Ar trebuie sa te gandesti de 2 ori inainte sa faci rau cuiva.inafara de consecintele pe care le-ai suporta tu, gandeste-te si la persoana respectiva ca oricat rau ti-a facut ea vreodata nu merita sa-i patezi imaginea.

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu, oricat de multa ura as avea catre persoana in cauza.

| JustSolutions a răspuns:

Nu indiferent despre cine este vorba este vorba de bun simt si de faza din biblie cu intoarce si celalalt obraz

| Somebodyღ a răspuns:

Categoric nu.