| cristy2011 a întrebat:

De ceva timp mi-am cumparat un calculator din real nu stiu exact cum se numeste dar vreau parerea voastra despre componentele sale:
-procesor dual core 2.66 Ghz
-4 Gb RAM DDR III
-2 GB placa video nVidia.....nu stiu de care
-500HDD

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

E buniciel, daca ai fi mai aplicit cu piesele ar fi ok! Din seria dual core sunt destule procesoare, e Intel p4 dual core? Iar la placa video conteza seria gt, gtx, gts si latimea de banda...Rami si hdd-ul sunt ok, dar fi explicit in legatura cu placa video si procesorul...

| memonelxd a răspuns:

Se numeste marcel, ghiorghie sau mariarolling on the floor) este un calculatorstraight face ce nume vrei sa aiba?straight face

| cristy2011 explică:

Procesoru Intel-dual core 3400 2, 66 ghz
placa video scrie inautru da e ceva de genu nVidia gt...sau ati...nu mai stiu exact da mi-o zis ala cand l-am cumparat.Dar este bun pentru jocuri?

| cristy2011 explică:

Scuze placa e nVidia nu ATI e gt sau gtx nu mai stiu...