| AlexMAV a întrebat:

Vreau sa-mi pun windows nou. Componetele mele sunt: 2GB RAM, 128mb placa video, procesor dual core 2.66. Vreau sa stiu ce Windows ar fi mai bun. Pana acum am avut 7, dar cred ca Windows XP e mai bun. Nu stiu, vreau sa va lasati cu parerea.
PS: Joc si CS si ar fi de preferat sa mearga si jocu cat mai bine pe viitorul windows.
FUNDA!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Windows 7 este cel mai bun. Ideea este sa-l schimbi si ar fi bun unul cu licenta. Eu i-am facut toate update-urile si-mi merge excelent. Ar mai fi necesari 2 Gb de RAM. 2 Gb cati ai tu sunt putini pentru joc.Si placa video ar trebui macar de 512 Mb.