| rary112199 a întrebat:

SALUT TPU de curand am luat un PS4 si vreau sa imi fac un cont PSN pe tara:Marea Britanie dar dupa imi cere codul postal si nu stiu daca pot sa scriu cel pe care il am in localitate.Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca vrei Marea Britanie, scrii codul postal de unde stai IN Marea Britanie. La astia, codul postal e un fel de dumnezeu pe pamant, fara de care nu faci nicio branza. Vezi ca e format dintr-o litera si o cifra, apoi pauza si inca o cifra si doua litere

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Baga-l pe cel care il ai in cel mai apropiat oras de unde stai tu, oricum nu conteaza