| DarkAngell a întrebat:

De curand am primit un voucher valoric de 50 de lei de la un aparat paysafe. Problema este ca nu stiu cum poate fii folosi, iar numerele de telefon date iar numerele de telefon sunt cu tarif. Cum imi pot recupera cei 50 de lei in chitanta normala. FUNDA MARE.

2 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Incearca sa verifici valabilitatea voucherului apoi du-te la magazinele partenere si intereseaza-te.

| stefanbossul a răspuns:

Du-te la un magazin sau la banca poate tio da aia banii pe voucher