| Lion826 a întrebat:

de curand mi-am luat niste casti cu microfon totul e la locul lui mufa e bagata bine castile sunt pe on setarile din sounds sunt bune dar microfonul tot nu merge ce imi sugerati FUNDA!

ps am incercat si alte casti pe alte compuri si pe al meu dar tot aceeasi probelma

1 răspuns:
| gogu220 a răspuns:

Pe vremea mea, când păţeam aşa ceva, colegii din laboratorul de electrotehnică îmi spuneu *să şterg praful tehnologic*. Adică suflă în mufe să nu fi intrat ceva, sau sterge jaku-rile.