| BMTHvsBFMV a întrebat:

De multe ori cand intru pe Facebook,ma cam plictisesc,pentru ca nici jocurile nu imi mai plac,si cu prietenii nu pot vorbi non-stop. Asa ca,spuneti-mi cateva site-uri de jocuri, Nu stiu ce categorie. Nu imi plac cele de fete laughing. Imi plac mai mult cele cu razboaie sau,de multe ori,jocuri gen Fifa. Sunt mai baietoasa big grin. Oricum,puneti link-ul jocului favorit,si cel care imi place cel mai mult, primeste o fundita ^^.

3 răspunsuri:
| ioanasilaghi94 a răspuns:

Eu joc conquistador(este joc de cultura generala) remi, cruce etc

| kerrysem a răspuns:

Kizi.com