| Anonimul69699 a întrebat:

e cam racoare afara si as vrea sa merg cu bicicleta dar as dori sa imi iau o bandana cu schelet si o basca (bandana e anti frig/vant/etc) si as dori sa stiu daca nu ma fac de ras, adica nu am prea vazut biciclisti cu bandana, parere?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te ai facut de ras cu intrebarea prima data, ca ce porti tu antifrig nu ii pasa nimanui

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Dar ce iti pasa tie de parerea celorlalti?
Tu traiesti prin tine, nu prin altcineva.

| JackR a răspuns:

Buna intrebare! big grin
Amice, nu stiu cum arati tu, dar stiu cum arat eu: am fata lunga, port si barba, asa ca purtand o bandana, arat ca un penis. Ma face asta sa nu port bandana? Nici vorba! Daca situatia o cere si imi este comod sa o port, fii sigur ca o fac, indiferent de ce zic sau cred ceilalti. Pe principiul "Who the f...g cares about your opinion!".
Acum, intorcandu-ne la miezul problemei, bandana te apara de vant si praf, dar daca as fi in locul tau, pe bicicleta as purta o casca.

Happy ride!winking