| MaxiValau a întrebat:

Este bine sa faci ex. fizice pana faci febra musculara si apoi sa continui exercitiile pana dispare febra musculara, dar mai incet si apoi sa reiau, sau sa fac mai putine zilnic, cat sa nu fac febra?

1 răspuns:
| AlxMro a răspuns:

Trebuie sa faci din ce in ce mai multe, daca o saptamana urmezi un program cu 20 de flotari 50 genoflexiuni, 20 extensii in fiecare seara, urmatoarea saptamana maresti nr. fiecarui exercitiu cu 10 unitati, peste doua saptamani maresti iar cu 10 si tot asa.