| qRazvII a întrebat:

Salut TPU;)

Este normal asa ceva?

http://postimg.org/image/krumm9295/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este, deoarece ai alocat prea putina memorie in disk c, acolo se instaleaza majoritatea programelor daca nu schimbi tu locatia si acolo se aduna un fel de istoric "temp" care poate ajunge la memori destul de mari, eu cand l-am golit ultima data aveam 13gb...iti sugerez sa descarci eseus manager partition si sa muti memorie din d in c si asa scapi de problema asta happy

| qRazvII explică (pentru anonim_4396):

Imi poti explica mai amanuntit cum sa mut dintr-o parte in alta?big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru qRazvII):

Pai descarci programul asta easeus partition manager, dai pe partitie, opi tragi dintr-una in alta si dai save, dupa acre dai reboot happydaca nu te descurci zygi_me98 pe mess

| qRazvII explică (pentru anonim_4396):

Skipe nu ai?big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru qRazvII):

Zygi.bitza happy

| qRazvII explică (pentru anonim_4396):

Ti-am dat add

| qRazvII explică (pentru anonim_4396):

Trebuie cumparat programul nu?