| blackboss a întrebat:

Eu am 13 ani si sunt baiat ..maine am intalnire cu o fata ain parcul tineretului si nu stiu cum sa ii spun ca o iubesk..intr-un mod mai discret sau nu stiu.
Va rog sugestii.

Răspuns Câştigător
| Paula1148 a răspuns:

Pai daca se ride la tine mereu si nu se uita in ochi. undeva pe jos inseamna ca te place si asteapta sa-i spui ca o iubesti. Dar ca sa ii spui gaseste un moment potrivit si doar spune-i. nu-ti fie teama nimeni nu-ti taie capulwinking

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Doar spune-i fără ezitări. Dacă eziți, nu vei avea decât de pierdut. Caută un moment bun, deschide o discuție și încearcă să te apropii de subiectul ăsta. Fă-i complimente. O să îți vină pe moment, dar esențialul este să nu eziți, fă-ți curaj și spune-i exact ce simți.

| fluturas a răspuns:

Nu-i spune maine, e prea devreme pentru prima intalnire, o sa ii spui cand o sa simti si atunci nu o sa mai ai nevoie de sfaturi, vine de la sinewinking