| Messi120 a întrebat:

Salut tpu.Eu sunt din giurgiu si am auzit ca maine nu se face scoala la bucuresti.La giurgiu se face scoala? Dau funda

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

In judetul Giurgiu vor fi suspendate cursurile doar in scolile din mediul rural. Funda?

2 răspunsuri:
| sjgdhsa a răspuns:

La noi nu se face pentru ca bate vantu foarte rau azi am lasat ghiozdanu langa un gard si vorbeam cu un prieten si mi la zburat 5 metri.

| Məğa a răspuns:

Nu doar la Buburesti! Oricum va anunta doamne-domnu-profu daca nu veniti la scola.A zis si la TV!