| AnonimFaraNume8 a întrebat:

Fratele meu s-a uitat la Slenderman si Jeff the killer.Si problema este ca moare de frica, i-am spus ca nu sunt reale ca sunt trucate dar tot frica ii e.Si plus m-am saturat mereu numai cu mituri trucate.De exemplu imaginile cu slenderman sunt facute cu Phothoshop iar Cu jeff killer la fel.Cum sa-l fac sa creada ca nu exista?

2 răspunsuri:
| Anonim2003000 a răspuns:

Da stiu, întrebarea asta e din 2014 dar și eu am un verișor care a pățit la fel, doar că eu i-am povestit despre jaff și Slenderman.
Daca inca are problema asta(deși nu cred), încearcă săi bagi in cap alte chestia mai puțin infrecasatoare gen vampiri vârcolaci. Crede-ma că dacă fratele tău este că și vărul meu o să înceapă sa-i placa vârcolaci și o să uite de jaff și Slenderman.

| AnonimFaraNume8 explică:

Si ca sa stiti nu eu l-am lasat sa se uite el s-a uitat singur pe tableta si are 6 ani.