| JANAKS a întrebat:

Ieri tocmai am terminat de vazut toate cele 3 filme din Twilight... Vreau sa continui sa vizionez filme cu vampiri big grin Aveti idei de filme de acest fel? Cele mai multe idei/cele mai bune idei primesc funda dupa vizionarea filmului/filmelor big grin Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

The vampire diaries,Moonlight, Blood Ties, Buffy the vampire slayer

| JANAKS explică:

Daca puteti sa imi dati si un link cu filmul/filmele ar fi genial love struck