| ioneldan a întrebat:

Imi place de o fata de la alta clasa.( este mai mica ca mine cu 2-3 ani ). da-timi va rog idei cum sa ma apropii, cum sa vb cu ea. fara misto si fara injuratri ca va raportez. FUNDA CELUI MAI BUN RASPUNS!

1 răspuns:
| GaLaxXy a răspuns:

Salutare,
Păi fii tu însuţi.
Uite cum am procedat eu pentru o fată.
Am pus-o pe prietena ei cea mai bună s-o cheme într-un parc, acolo am venit eu în locul prietenei ele şi i-am explicat tot ce simt, i-am oferit un cadou şi ne-am plimbat restul zilei împreuna cu alte cuvinte, am petrecut o zii fantastică. Iar când a plecat acasă, am pus pe cineva să livreze un buchet de flori la uşă alături de un bilet compus de mine! Succes şi ţine minte, lasă ruşinea şi fii tu însuţi.