| ioneldan a întrebat:

imi place de o fata de la alta clasa ea este a 8a eu a 7a, ea mai ma intreaba cateodata ce fac. dati-mi si mie idei cum sa intru in vorba cu ea. funda celui mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| HappyYoyo a răspuns:

Fă-i un compliment. invit-o la o prăjitură, du-i un trandafir, spune-i că o placi. happy

| Teolic a răspuns:

Fi tu.

| ynos a răspuns:

Incearca sa afli ceea ce ii place sa faca sau ce muzica asc...etc..TE DESCURCI..Important este sa nu iti tremure vocea sau atunci cand vb cu ea sa nu mai fiti pe aceeasi unda..ca o sa-si dea seama ca o placi..si daca unei fete ii dai atentie prea mare o sa i se urce la cap...big grin sper ca te-am ajutat. succes!