| andypop a întrebat:

Imi puteti spune cum pot sa invat niste trucuri de magie ca sa-i surprind pe colegii mei de clasa.Imi vin niste carti Bicycle Standard pe data de 16-17 septembrie din cauza ca site-ul este in vacanta pana in data de 15 septembrie.Va rog ajutati-ma! DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Sunt mii de tutoriale pe youtube, keep search!

| VladGH a răspuns:

Abra cadabra si dispare javra laughing Spui cuvintele astea si dipare profesoara rolling on the floor

| 12alex12 a răspuns:

Poti sa te uiti pe youtube

| BulioN a răspuns:

Mai prietenash, iti dau cate situri vrei :))
si eu intre clasele 6-8 eram pasionat de magie si trucuri imi cumparasem 4 pachete decarti Bicycle :))
Inca mai stiu trucuri dar sincer singurul lucru pe care tiar putea face cineva le TPU ar fi sa iti dea 1 link... nu prea are cum sa iti arate el trucurile dar iti las acum linkuri :
De aici poti cumpara cele mai misto cari de joc : http://cartidejoc.ro/......mining.php Poti si trucuri dar trebuie cumparate
Trucuri cu carti sau fara : http://www.youtube.com/user/trucurimagicedli
Le poti cata pe net dar eu cele mai bune trucuri le stiu de la 1 prieten tot asa pasionat de trucuri ca mine si el le cumpara, el era ca 1 fel de Dynamo la noi in scoala :)) si al 2-lea;)
Dar, vezi tu le cauti pe youtube...
sigur gasesti. Bafta la impresionat :D

| BulioN a răspuns:

Sa ma anunti cum ti-a merswinking