| adi021 a întrebat:

imi spuneti ce semnifica numarul 29?

Răspuns Câştigător
| ᾄᾗἷҭẓᾄᾄ a răspuns:

Cum se calculeaza cifra de vibratie a zilei de nastere:

Cei care au data nasterii formata din doua cifre: trebuie sa scada cele doua cifre intre ele, iar rezultatul este cifra de vibratie a zilei de nastere. Exemplu: zi de nastere - 24 - 4-2=2 - Cifra de vibratie este 2.

Cei care au data nasterii formata dintr-o singura cifra, aceasta e aceeasi cu cifra de vibratie.

In cazul tau, 9-2=7

Cifra 7

Numarul inteleptului, al celui singuratic, al ascetului. Pot fi persoane lipsite de interes in sfera materiala, doar in sfera intelectuala, insa exista, la polul opus si cei care sunt extrem de interesati de material. Nu sunt extrem de interesati de material.

1 răspuns:
| d1nu a răspuns:

laughing Ziua mea de nastere [ 29 martie 1997 ] rolling on the floor.