| Paulqqqq a întrebat:

Imi trebuie un sfat!
Ma simt inutil si fara nici un sens. Toti rad de aspectul meu grupuri de necunoscuti pe strada persoane cunoscute si imi spunca sunt urat si asta se intampla de fiecare data cand ies din casa. Unii necunoscuti se uita la mine si deodata ii pufneste rasul nu stiu ce sa fac vreau doar o viata normala toataviata am fost batjocorit si luat in ras ma simt distrus si marginaliat dar eu incerc sa fiu o persoana buna ajut la nevoie si sunt cinstit. Un sfat?

Răspuns Câştigător
| Savas10 a răspuns:

N-ai ce face decat sa admiri uratenia din sufletul lor si sa fii mandru de frumusetea din sufletul tau. Aspectul fizic nu si-l alege nimeni, cine se amuza pe tema asta e retardat mintal.