| Matthew_Matt_1997 a întrebat:

In primul rand as vrea sa va urez Paste Fericit :*
In al doilea rand, am o intrebare care ma tot framanta. laughing

Stii ca pe aplicatia de la facebook, sunt o groaza de emoticoane, printre care si unu care da pupici, dar cu inimoare.
Gen cum e ":*" numai ca in dreapta are o inimioara mica.
Cum se face si pe calculator? Am cautat pe net si nu am gasit.

Multumesc Anticipat

3 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Poate te ajută,
http://www.tpu.ro/......tor-funda/
Numai Bine.

| PartyClatita a răspuns:

Salutare, multumesc la fel... Eu unul inca nu am observat acel emoticon, dar mai cauta ca ai sa gasesti! Succes

| Matthew_Matt_1997 explică:

Multumesc pentru raspunsuri, dar din pacat nu mi-au fost de ajutor. sad Nu am gasit emoticonul dorit X_x