| anonim_4396 a întrebat:

intrebare pentru baieti: ce ati face daca prietenul vostru cel mai bun v-ar zice ca e gay si ca va place? rolling on the floor)

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa-si caute un gay pe internet.

| PinkTerror a răspuns:

El: Sunt gay...si imi place de tine!
Eu: De ce?

rolling on the floor

Dar acum serios, probabil as face o gluma pentru a intelege ca nu exista sanse sa se intample asa ceva si apoi l-as lua peste picior... asa un pic de fun, ca intre prieteni. ^_^

daca exista friendzone intre un tip si o tipa de ce nu ar exista si intre doua pers de acelasi sex rolling on the floor

Have Fun

| CRISS69TM a răspuns:

Ca este problema lui, si sa-si ia gandul de la mine in privinta asta, si sa nu-i treaca niciodata prin cap sa incerce ceva nefiresc, cu mine daca vrea sa-i fie bine.in rest, nu ma deranjeaza.asta este au probleme si nu putem schimba nimic.

| Daya25less a răspuns:

Pai...acum depinde de ce simti si tu. Poti sa-i dai de inteles ca nu il vrei in felul ala fara sa-l ranesti. Saracul de el. Are mult curaj daca a recunoscut asa ceva. Ar trebui sa apreciezi asta. Nu oricine poate. Si zi mersi ca a fost sincer cu tine si ca nu ti-a facut nimic altceva laughing Daca sarea pe tine? laughing Si de ce nu pot sa existe si relatii intre 2 baieti? Daca si tie iti place de el, cred ca l-ai face cel mai fericit de pe pamant.