| RayM3 a întrebat:

La facebook, daca o persoana este online si eu nu o vad( adica nu imi arata bulinuta aia verde in dreptul ei) si ea posteaza, da like la poze...si eu nu o vad on pe chat, ce inseamna? Adica ea este online dar eu nu o vad...
Mi-a dat block sau ceva?

Astept un raspuns.Thanks.

Răspuns Câştigător
| KeR0s3n a răspuns:

A oprit chatul, adica nu are chef de vorba cu nimeni, sta doar pe postari si se uita, ori joaca cate un joc si nu vrea sa fie deranjata.

| RayM3 explică (pentru KeR0s3n):

Aaaa oke frate mersi mult big grin

2 răspunsuri:
| MaiaGeorgy a răspuns:

Inseamna ca si-a oprit chatul ...nu inseamna neaparat ca ti-a dat block happy, dar ca sa te asiguri intra sa vezi daca o mai ai la prieteni, desi eu cred ca e doar chatul oprit.