| defender18 a întrebat:

M am angajat la un job part time(doar pentru vacanta de vara) iar zona unde trebuie sa ma duc este in ferentari eu ar urma sa stau la munca intre orele 8-12 si uneori 8-14.Acum intrebarea mea este : Acel cartiet e chiar asa cum se aude adica foarte rau vazut? Sau lucrurile s au mai schimbat cu trecerea timpului?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Este destul de rău famat. Caută te rog pe YouTube un documentar care se numește Aleea Livezilor sau ceva de genul, este foarte interesant și se arată foarte multe aspecte ale vieții de acolo, nu pot pune link.
Dacă job-un tău e unul de zi nu cred ca sunt probleme, nu o sa se lege nimeni de tine fără motiv. Poate dacă ești fata ar trebui sa ai un pic de grija, oricum nu am fost acolo, doar am auzit și toate părerile erau cam la fel.

| Mayar a răspuns:

Ia-ti ceva la tine care sa te ajute la anaghie gen aparat cu electrosoc